P  A  L  E  T  T  E   T  U  N  E

Pobierz bezpłatną edycję

Pobierz bezpłatną edycję

Kup pełną wersję

Kup pełną wersję

Kolorowy design, selektywna korekcja kolorów kolorowania zdjęć

                 

 

Selektywna korekcja kolorów

Korekcja kolorów jest możliwa zarówno dla całego obrazu, jak i dla jego poszczególnych fragmentów.

Wybieranie obiektów do korekcji kolorów

Natychmiast po załadowaniu obraz jest podzielony na segmenty. Kolor każdego segmentu można zmienić. Po prostu wybierz segment za pomocą myszy i możesz zmienić jego kolor.

Jeśli jednak obiekt, którego kolor ma zostać zmieniony, jest podzielony na kilka segmentów, łatwo je połączyć.

Narzędzia do zarządzania kolorami dla wybranych obiektów

Paleta LAB

Pełna wizualizacja procesu korekcji kolorów

Możliwość wyświetlenia wyniku jeszcze przed wprowadzeniem zmian w połączeniu z narzędziami do precyzyjnego dostrajania pozwala dokładnie dopasować kolor i kontrast wybranych obiektów. Jest to szczególnie cenne przy określaniu kompatybilności kolorów obiektów, znajdowaniu harmonii koloru całego obrazu.

Ruch myszy na palecie natychmiast zmienia kolor wybranego fragmentu. Ale jeśli usuniesz mysz z palety, kolor powróci do pierwotnego stanu. Aby zatwierdzic zmiane, kliknij mysza, gdy obiekt zostanie pomalowany na kolor, ktory Ci sie podoba.

Kolorowanie obrazów

Praktycznie każdy obraz można znacznie poprawić dzięki ogólnej korekcji kolorów i kolorowaniu poszczególnych części. Ale w przeciwieństwie do wielu automatycznych usług kolorowania zdjęć, tutaj kolor każdego fragmentu jest całkowicie pod Twoją kontrolą.

Widzisz rezultat, sam kontrolujesz kolor. Twoje oczy podpowiedzą, jaki powinien mieć odcień, nasycenie, jasność i kontrast wybranych obiektów.


Oryginalny obraz

Kolorowanie zdjęć
 
 

Bezpłatna rejestracja dla tłumaczy

Jeśli możesz nam pomóc w rozszerzeniu serwisu o twój język ojczysty, skontaktuj się z nami. Oferujemy bezpłatną rejestrację programu w zamian za przetłumaczenie. Zanim zaczniesz tłumaczenie skontaktuj się z nami - wyślemy ci instrukcje jak to zrobić.

 
   

Pobierz:

Palette Tune Lite 1.9 dla Windows - Wersja bezpłatna

    Bezpłatnie dla Instagramu, Facebooka i innych serwisów społecznościowych. Zdjęcia ładowane z sieci społecznościowych są otwierane w programie bez żadnych ograniczeń. Dostępne są wszystkie możliwości selektywnej korekcji kolorów. Większe zdjęcia są otwierane w programie w zmniejszonym rozmiarze dozwolonym do publikacji w sieciach społecznościowych.

Palette Tune 1.9 pour Windows - Pełna wersja


 

Copyright © 2024 GEO Ltd, Wszelkie prawa zastrzeżone