P  A  L  E  T  T  E   T  U  N  E

Завантажити безкоштовну версію

Завантажити безкоштовну версію

Купити повну версію

Купити повну версію

Інструмент для дизайну, корекції кольору та розфарбовування фотографій

                 

 

Вибіркова корекція кольору

Корекція кольору можлива як для всього зображення, так і для його окремих частин.

Вибір об'єктів для корекції кольору

Одразу після завантаження зображення ділиться на сегменти. Колір кожного сегмента може бути змінений. Досить вибрати сегмент мишею, і можна змінити його колір.

Але, якщо об'єкт, колір якого слід змінити, розділений на декілька сегментів, їх легко об'єднати.

Інструменти керування кольором для обраних об'єктів:

Lab-палітра

Повна візуальність процесу корекції кольору

Можливість бачити результат ще до внесення змін в поєднанні з інструментами тонкого налаштування дозволяє дуже точно налаштувати колір і контраст обраних об'єктів. Це особливо цінно для визначення сумісності кольорів об'єктів, пошуку гармонії кольору всього зображення.

Рух миші по палітрі відразу ж змінює колір обраного фрагмента. Але, якщо прибрати мишу з палітри, колір повернеться до попереднього стану. Для фіксації зміни слід клацнути мишею в момент видачі палітрою кольору, який Вам подобається.

Розфарбування зображень

Практично будь-яке зображення може бути значно покращено за рахунок загальної корекції кольору та забарвлення окремих його частин. Але на відміну від багатьох сервісів автоматичного розфарбування зображень, тут колір кожного фрагмента знаходиться повністю під вашим контролем.

Ви бачите результат, ви самі керуєте кольором. Ваші очі самі підкажуть якими мають бути колір, насиченість, яскравість та контраст обраних об'єктів.


Оригінальне зображення

Розфарбовування фотографій
 
   

Завантажити:

Palette Tune Lite 1.9 для Windows - Безкоштовне видання

    Безкоштовно для Instagram, Facebook та інших соціальних мереж. Фотографії, завантажені з соціальних мереж, відкриваються в програмі без будь-яких обмежень. Доступні всі можливості вибіркової корекції кольору. Більш великі фотографії відкриваються в програмі в зменшеному розмірі, дозволеному для публікації в соціальних мережах.

Palette Tune 1.9 для Windows - Повна версія


 

Copyright © 2024 GEO Ltd, Всі права захищені.