P  A  L  E  T  T  E   T  U  N  E

Pobierz bezpłatną edycję

Pobierz bezpłatną edycję

Kup pełną wersję

Kup pełną wersję

Kolorowy design, selektywna korekcja kolorów kolorowania zdjęć

                 

 

Ceny i zamówienia online

Palette Tune to komercyjne oprogramowanie rozprowadzane są jako try-before-you-buy. Oznacza to, że przed zakupem zawsze masz możliwość oceny produktu za darmo. Większość funkcji programu jest dostępna w okresie próbnym.

Nasze oprogramowanie może być zamówione online w dowolnej chwili. Po zakupie produktu i wypełnieniu formularza na stronie zostanie wysłany klucz licencyjny za pośrednictwem email. Klucz pozwala odblokować oprogramowanie. Akceptujemy większość form płatności (karty kredytowe, PayPal, rachunki, faktury, poczta, faks, zamówienia telefoniczne itp.)

Produkt

Licencja

Cena

Zamówienie link

Palette Tune 1.9 dla Windows

Personal*

$29

Kup Teraz

Business

$49

Kup Teraz


*

Z licencją Personal, możesz używać programu w celach niekomercyjnych i poza środowiskiem biznesowym. Aby używać programu w korporacji lub organizacji rządowej powinieneś nabyć licencję Business.


Uaktualnienia

Rejestracja pozwala na aktualizowanie kolejnych wersji 1.XX Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem będziesz mógł ładować aktualizacje do programu 1.XX bez dodatkowych opłat. 
   

Pobierz:

Palette Tune Lite 1.9 dla Windows - Wersja bezpłatna

    Bezpłatnie dla Instagramu, Facebooka i innych serwisów społecznościowych. Zdjęcia ładowane z sieci społecznościowych są otwierane w programie bez żadnych ograniczeń. Dostępne są wszystkie możliwości selektywnej korekcji kolorów. Większe zdjęcia są otwierane w programie w zmniejszonym rozmiarze dozwolonym do publikacji w sieciach społecznościowych.

Palette Tune 1.9 pour Windows - Pełna wersja


 

Copyright © 2024 GEO Ltd, Wszelkie prawa zastrzeżone